Kasešu priekšrocības, ja ir jāizvēlas fasādes apdares materiāls

Tā kā fasādes apdares materiālu tirgū ir plašas izvēles iespējas, ikviens klients var atrast tieši viņa individuālajām vajadzībām un finanšu iespējām visatbilstošākos risinājumus. Tiem, kuri meklē funkcionalitāti un estētisku dizainu, piedāvājam apsvērt fasādes kasešu iegādi. Kasetes ļaus radīt modernu, pievilcīgu un vienlaidu fasādes dizainu, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu, izturīgu aizsardzību pret lietu un citu negatīvu vides ietekmi. Iemesls, kāpēc fasāžu apdarē tiek izmantotas kasetes, tiek saistīts ar lielgabarīta plakņu apdares materiālu, ātras montāžas un zemas cenas meklējumiem. Fasādes kasetes pilnībā atbilst šiem kritērijiem, tāpēc ir ļoti populāra izvēle, iegādājoties ārējās apdares materiālus lielām ēkām, piemēram, komerciālajām, administratīvajām, sabiedriskajām, kā arī ražošanas.

 

Kasetes: kādas tās var būt?

Cinkotas kasetes – biezums no 1,0 līdz 2,0 mm, gruntētas un krāsotas RAL toņu krāsās. Var montēt ar stiprinājumiem redzamā vai slēptā veidā. Maksimālie izmēri izklājumam 1500×3300 mm (izvēlas, ņemot vērā skārda biezumu).

Alumīnija kasetes – biezums no 1,0 līdz 4,0 mm, tās tiek krāsotas vai anodētas. Var montēt ar stiprinājumiem redzamā vai slēptā veidā. Maksimālie izmēri izklājumam 1600×4000 mm (izvēlas, ņemot vērā skārda biezumu).

 

Sortimentā pieejamās no kvalitatīva skārda ražotās fasādes kasetes ir dažādās krāsās un izmēros, tāpēc varēsiet izvēlēties tieši Jūsu fasādei vispiemērotākās.

Apsverot kasešu iegādi, izdomājiet, vai vēlaties, lai stiprinājuma elementi būtu redzami, vai slēpti. Šis lēmums ļaus atlasīt aktuālos variantus un samazināt kasešu izvēles apjomu. Slēpti stiprinājuma elementi nav redzami, tāpēc fasāde būs vienlaidu, estētiska un gluda. Fasāde ar redzamiem stiprinājuma elementiem ir izteiksmīgāka, moderna.

Plašā fasādes kasešu krāsu palete ļaus izvēlēties Jūsu vajadzībām visatbilstošāko krāsu, kas ideāli iederēsies visā ēkas eksterjera koncepcijā.

Gan no vizuālā, gan no izturības viedokļa ir ļoti būtiski, no kāda materiāla ir ražotas fasādes kasetes. Mūsu uzņēmumā tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes ilgmūžīgi materiāli. Varat izvēlēties tērauda, alumīnija, nerūsējošā tērauda, vara vai modernā un lieliski no lietus pasargājošā Cor-Ten (dabiska rūsas krāsa) materiāla fasādes kasetes. Ražošanā visvairāk izmantojam AW5005 (lieliski piemērots apstrādei ar darbgaldu, piemīt augsta izturība), AW5754 (viegli apstrādājams, izturīgs pret rūsu) alumīnija marku. Gan alumīnija, gan cinkotās kasetes tiek krāsotas ar Qualicoat standartam atbilstošām krāsām – no vienas puses vai abām. Ja nepieciešams, alumīniju var anodēt klienta izvēlētajā krāsā. Anodētam alumīnijam piemīt lielāka izturība, noturība pret koroziju, anodēšana piešķir šim metālam arī pievilcīgu vizuālo izskatu.

Cor-Ten (dabiska rūsas krāsa) ir vislabākā izvēle tiem, kuri meklē kvalitātes un ekskluzīva dizaina apvienojumu. Tas ir tērauds, kuram ir piešķirts raupjš reljefs. Dabiska „vecināšana” ne tikai izskatās interesanti un moderni. Šis materiāls ir arī ilgmūžīgs, neprasa īpašas rūpes un piešķir fasādei apskaužamu aizsardzību.

Ja ir nepieciešamas perforētas kasetes, noteikti pievērsiet uzmanību, vai ir iespēja tās perforēt. Ar mūsu rīcībā esošajām AMADA un EUROMAK iekārtām saskaņā ar klienta iesniegto konfigurāciju un rasējumiem varam štancēt dažādu diametru caurumus. Tādējādi saviem klientiem varam piedāvāt vairāk risinājumu un iespēju.

Perforētās kasetes atdzīvinās fasādi, padarīs to atšķirīgu, oriģinālu. Perforācija ļaus īstenot pat ļoti radošas idejas. Turklāt, montējot perforētās kasetes ar piekāršanas sistēmu, montāža būs raita un vienkārša.

 

Fasādes kasešu īpašības

Mūsu sortimentā esošās kasetes atšķiras pēc izmēriem, tāpēc Jums ir lielas iespējas izvēlēties Jūsu fasādei piemērotākās. Izvēlieties 0,5–4 mm biezas, kā arī dažādu augstumu un platumu fasādes kasetes. Izmēru izvēle dod iespēju ikvienam klientam atrast tieši viņa vajadzībām un vēlamajai fasādes vīzijai vispiemērotāko. Plašais pieejamo augstumu un platumu diapazons ļaus izveidot dažādas kompozīcijas, īstenot pat vissmalkākos arhitektūras risinājumus. Izmēru izvēles iespējas ir plašas un atkarīgas no konkrētā kasetes modeļa.

Kasetes var montēt, paslēpjot stiprinājuma elementus vai atstājot tos redzamus, – arī tas ir atkarīgs no konkrētā kasetes modeļa. Kuru variantu izvēlēties, noteiks Jūsu vajadzības.

 

Kādas ir kasešu priekšrocības?

Fasādes kasetes – uzticama un ilgmūžīga aizsardzība no lietus, mitruma un citas atmosfēras iedarbības.

Kasetes būs ļoti labs risinājums, ja nepieciešams kvalitatīvi, ātri un par pievilcīgu cenu piešķirt fasādei pilnīgi jaunu izskatu un funkcionalitāti. Kasetes būs piemērotas gan jaunām ēkām, gan arī renovējot, rekonstruējot vecākas ēkas.

Fasādes kasetes radīs precīzu simetriju, proporcijas un precīzas līnijas ēkas eksterjera dizainā. Kasešu tehniskie parametri un izturība atbilst ļoti stingrām kvalitātes un citām izvirzītajām prasībām.

Kasešu sistēmu var izmantot visas ēkas ārējai apdarei vai tikai reprezentatīvajām ēkas daļām, piemēram, priekšējai fasādei – izvēle ir Jūsu rokās.

Vēl viena fasādes kasešu priekšrocība – tās ir ļoti viegli montēt, turklāt tas neaizņem daudz laika. Izvēlētā kasete ar montāžas sistēmu – vēl pievilcīgāks risinājums, kas ļaus taupīt laiku, jo montāžas process būs vēl īsāks un ērtāks.

 

Kā pasūtīt kaseti?

Lai pasūtītu kaseti, Jums vaig atsūtīt projekta failu DWG formātā ar izvietotām fasādes kasetēm un kasešu tipiem. Mēs aprēķināsim kāds apjoms vajadzīgs jūsu projektam un atsūtīsim tāmi.