Topmajas Konfidencialitātes politika

Šajā Konfidencialitātes politikā aprakstīts, kā tiek iegūta, izmantota un kopīgota jūsu personas informācija, kad jūs apmeklējat vietni www.topmajas.lv (turpmāk saukta “Vietne”).

IEGŪSTAMĀ PERSONAS INFORMĀCIJA

Kad jūs apmeklējat šo Vietni, mēs automātiski ievācam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu interneta pārlūkprogrammu, IP adresi, laika zonu, kā arī informāciju no jūsu ierīcē instalētajiem sīkfailiem. Turklāt Vietnes pārlūkošanas laikā mēs ievācam informāciju par atsevišķām interneta lapām vai produktiem, ko jūs apskatāt, ar kādu interneta vietņu vai meklēšanas terminu palīdzību jūs saņēmāt norādi uz šo Vietni, kā arī informāciju par jūsu mijiedarbību ar Vietni. Mēs dēvējam šo automātiski iegūto informāciju par “Ierīces informāciju”.

Mēs ievācam Ierīces informāciju ar šādu tehnoloģiju palīdzību:

– “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži ir aprīkoti ar anonīmu unikālu identifikatoru. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to dezaktivēšanas iespējām, skat. http://www.allaboutcookies.org. – “Reģistru faili” seko Vietnē notiekošajām darbībām un ievāc datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas tipu, interneta pakalpojumu sniedzēju, norādes/izejas lapām un datuma/laika zīmogiem. – “Tagi“ – lapā tiks izmantoti Google Analytics “tagi” datu plūsmas statistikas izsekošanai.

Vietnē topmajas.lv ievietotā informācija var tikt izmantota nejaušu Google reklāmu rādīšanai, taču SIA Topmajas no savas puses neievāc apmeklētāju personas datus (izņemot sadaļā “Sazinieties ar mums” noteiktos gadījumus, kad tiek sūtīta vēstule) un nerāda nekādas reklāmas.

IEVĀKTIE DATI

Turklāt, ja jūs vēlaties sazināties ar mums ar šīs Vietnes starpniecību un mūsu saziņas veidlapas palīdzību, mēs ievācam noteiktu informāciju par jums, tostarp jūsu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un jebkādu papildinformāciju, ko jūs iesniedzat saziņas veidlapā. Mēs dēvējam šo informāciju par “Kontaktinformāciju”.

Šajā Konfidencialitātes politikā runājot par “Personas informāciju”, mēs ar to domājam gan Ierīces informāciju, gan Kontaktinformāciju.

DATU UZGLABĀŠANA

Mums iesniegtie jūsu personas dati tiks uzglabāti tikai tik ilgi, cik ir nepieciešams mērķim, kuram tie tika ievākti, vai arī saskaņā ar likumu prasībām.

Kontaktinformācija par apmeklētājiem (piem., ar saziņas veidlapas pieprasījuma palīdzību iegūta informācija) tiks uzglabāta, kamēr attiecīgā informācija būs vajadzīga saziņas veidlapā izteiktā pieprasījuma izpildei vai līdz brīdim, kad lietotājs pieprasīs šīs informācijas izdzēšanu.

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJU?

Galvenokārt mēs izmantojam ievākto Kontaktinformāciju jūsu ar Vietnes starpniecību izteikto pieprasījumu vai jautājumu izpildei. Vēl mēs izmantojam Kontaktinformāciju:
Saziņai ar jums;
Ja tas atbilst jūsu mums pavēstītajām preferencēm, informācijas vai reklāmu sūtīšanai jums par mūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Ievākto Ierīces informāciju mēs izmantojam palīdzībai novērst potenciālu risku un krāpšanu (jo īpaši jūsu IP adresi) un kopumā mūsu Vietnes uzlabošanai un optimizēšanai (piemēram, ģenerējot analītiku par to, kā mūsu klienti pārlūko Vietni un mijiedarbojas ar to, kā arī, lai izvērtētu mūsu mārketinga un reklāmas kampaņu panākumus).

JŪSU PERSONAS INFORMĀCIJAS KOPĪGOŠANA

Mēs kopīgojam jūsu Personas informāciju ar trešajām pusēm, kas palīdz mums izmantot jūsu Personas informāciju, kā aprakstīts iepriekš. Mēs izmantojam arī Google Analytics, kas palīdz mums izprast, kā mūsu klienti izmanto Vietni. Lai uzzinātu vairāk par to, kā Google izmanto jūsu Personas informāciju, skat. šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Lai atteiktos no Google Analytics, skat. šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot mēs varam arī kopīgot jūsu Personas informāciju, lai izpildītu spēkā esošo likumu un noteikumu prasības, atbildētu uz tiesas prasību, pārmeklēšanas orderi vai kādu citu likumīgu pieprasījumu, vai kādai citai mūsu tiesību aizsardzībai.

NESEKOT

Ņemiet vērā, ka mēs neizmainām mūsu Vietnes datu ievākšanas un izmantošanas prakses metodes, kad jūsu pārlūkprogrammā ir parādīts signāls Nesekot.

JŪSU TIESĪBAS

Ja jūs esat Eiropas rezidents, jums ir tiesības piekļūt personas informācijai, ko mēs glabājam par jums, un prasīt jūsu personas informācijas labošanu, atjaunināšanu vai izdzēšanu. Ja vēlaties īstenot šīs tiesības, aicinām sazināties ar mums ar tālāk norādītās kontaktinformācijas palīdzību.

Turklāt, ja jūs esat Eiropas rezidents, mēs norādām, ka veicam jūsu informācijas apstrādi, lai varētu izpildīt prasības, kas mums varētu būt pret jums (piemēram, ja jūs sazināties ar Vietnes starpniecību) vai kā citādi mūsu iepriekšminēto likumīgo biznesa interešu īstenošanai.

DATU SAGLABĀŠANA

Kad jūs sazināties ar mums ar mūsu Vietnes starpniecību, mēs saglabāsim jūsu Kontaktinformāciju mūsu reģistros, izņemot gadījumus, ja jūs prasīsiet izdzēst šo informāciju.

TREŠO PUŠU VIETNES

Mūsu Vietnē var atrasties ārējas saites uz trešo pušu vietnēm. SIA TopMajas nevar uzņemties atbildību par jebkādu trešo pušu interneta vietņu saturu un drošību.

IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo konfidencialitātes politiku, lai atspoguļotu, piemēram, mūsu prakses metožu izmaiņas vai kādu citu operatīvu, tiesisku vai reglamentējošu iemeslu dēļ. Šajā Vietnē vienmēr būs atrodama konfidencialitātes politikas jaunākā versija.

PERSONAS DATU APSTRĀDE

SIA Topmajas (Latvijā reģistrēts uzņēmums, reģistrācijas Nr. LV 40103184350, juridiskā adrese Bieķensalas iela 22, Rīga, LV-1004) ir jebkādu ar šīs vietnes starpniecību ievāktu personas datu kontrolieris. Šo datu apstrāde tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Likumu par personas datu aizsardzību un atbilstošo ES likumdošanu.

SAZINIETIES AR MUMS

Lai uzzinātu vairāk par mūsu konfidencialitātes prakses metodēm vai ja ir kādi jautājumi, kā arī, ja vēlaties izteikt sūdzību, rakstiet mums uz e-pasta adresi info@topmajas.lv vai pa pastu uz tālāk norādīto adresi:

SIA “TopMajas“
Biekensalas iela 22
LV-1004 Rīga
Latvija

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat, ka mēs pārvaldām informāciju saskaņā ar iepriekšminēto procedūru un mērķi.