Topmajas, piegādā un pārdod moduļu mājas Latvijas teritorijā. Moduļu māju popularitāte un pieprasījums pieaug ar katru gadu.
Šī būvniecības tehnoloģija ļauj ātri un efektīvi uzbūvēt dažādas izkārtojuma un sarežģītības ēkas vai to kompleksus.
Pareizi saskaņots projekts un plāns ļauj moduļu māju uzbūvēt vairākas reizes ātrāk
nekā celt citādā veidā.
Moduļu mājas var pielāgot uzņēmumiem, pastāvīgai dzīvošanai, valsts sektoram vai biroju, administratīvo telpu, bērnudārzu, kazarmu ierīkošanai.
Dažādu veidu moduļu kombinācija ļauj īstenot plašu projektu klāstu un pārspēt klientu cerības, piedāvājot efektīvus risinājumus.
Moduļu māju celtniecības tehnoloģija ļauj ēkas nekavējoties uzstādīt, kā arī vajadzības gadījumā demontēt un pārvietot.

MOVE tips

brīvas konfigurācijas moduļi
MOVE tipa moduļi jums būs piemēroti ja būvniecība notiks neparastā vietā, un moduļi ir jāpiegādā pa daļām. Vai ja vēlaties pats izvēlēties logu vai durvju izvietojumu.
Tie ir ideāli piemēroti dažāda izmantojuma pastāvīgām un pagaidu moduļu būvēm, jo ir ātri saliekami un izjaucami. Moduļus var pielāgot atbilstoši konkrētajai vietai, jo sienu, durvju un logu segmenti ir viegli pārvietojami
“Movepack” tipa iepakojumā izjauktus moduļus ir iespējams droši pārvadāt un turklāt ļauj ietaupīt.

NORM tips

standarta izmēra moduļi
Izvēlieties NORM tipa moduļus ja ir nepieciešams ātri iegūt izmaksu ziņā efektīvu un energoefektīvu ēku. NORM tipa moduļi ir lieliska izvēle dažāda izmantojuma pastāvīgām un pagaidu moduļu ēkām.
NORM tipa moduļi ir izgatavoti no stingri sametinātiem karkasiem. Sienas ir veidotas no daudzslāņu (sendviča) paneļiem ar poliuretāna (PUR) pildījumu, bet grīdas un jumta izolācijai tiek izmantota akmens vate (MW).
Moduļu izmēri atbilst ISO standartiem, tādēļ tie ir viegli pārvadājami.

WOOD tips

koka karkasa moduļi
Mūsu WOOD tipa moduļi būs piemēroti ja gatavojaties apjomīgam būvniecības projektam vai ja būvlaukumā būs nepieciešamas dažāda izmantojuma telpas
WOOD tipa moduļi ir ideāli piemēroti būvlaukumiem, kur ir nepieciešami moduļu biroji un dzīvojamās būves. Tie ir mājīgi, videi draudzīgi un tie kalpos kā ērta un kvalitatīva alternatīva pastāvīgajām ēkām. WOOD tipa moduļus var izmantot ģērbtuvju, sanitāro mezglu un visu citu telpu būvniecībai.

Modulu ekas