04 Feb

Moduļu māju priekšrocības un trūkumi

Topmajas pārdod un piegādā moduļu mājas Latvijā. Moduļu mājas tikai nesen sāka kļūt populāras individuālu klientu un uzņēmumu vidū, kuri meklē funkcionālus un ātrus risinājumus.

Pieaugot interesei par moduļu mājām, mēs vēlētos uzskaitīt moduļu māju priekšrocības un to trūkumus.

• Moduļu mājas tiek uzceltas ātri – viss moduļu māju ražošanas process notiek uzņēmuma telpās. Rūpnīcā montē ēkas konstrukcijas , uzstāda un izvada inženierkomunikācijas. Ēkas elementi vai visa moduļu ēka, kas tiek uzcelta- nekavējoties tiek piegādāti uz objektu. Būvējot moduļu ēkas būvlaukumā darbs ilgst no pāris stundām līdz vairākām dienām (atkarībā no ēkas lieluma), kas ievērojami samazina objektā pavadīto laiku.

• Lēti pārvadājumi – pēc moduļu mājas izgatavošanas tās jāpārved uz izvēlēto vietu. Lai gan krava var būt diezgan liela izmēra un smaga , tā ir jāpārved tikai vienu reizi, tāpēc transporta izmaksas ir nosacīti zemākas nekā atsevišķu materiālu transportēšana uz būvlaukumu vairākas reizes.

• Turpmākus transporta izmaksu samazinājumus var panākt izvēloties moduļu māju MOVE, kuru konstrukcija sastāv no īpašiem MOVEpack iepakojumiem. Šis risinājums padara modulāro ēku kompaktāku, un tā transportēšanas izmaksas ir vēl zemākas.

• MOVE tipa moduļu mājām raksturīgi vienkārši inženiertehniskie risinājumi – moduļu ēkas parasti projektē pēc veidnes, kā rezultātā tiek saīsināts ēkas projektēšanas un uzstādīšanas laiks. Sagatavotās moduļu veidnes ir viegli savstarpēji savienojamas un apvienojamas, tāpēc vienmēr atstāj iespēju iztēlei un klientu vēlmju piepildīšanai.

• Transporta iespējas – iespējams ka vissvarīgākais moduļu mājas aspekts ir tas ,ka ēkas var pārvietot uz citu vietu. Šāds risinājums ir ideāls tirdzniecības vietām vai pagaidu izmitināšanai. Moduļu mājas MOVE tips ļauj pat mainīt mājas ārsienu izkārtojumu – ievietot durvis un logus dažādās vietās, tāpēc ēku var individuāli pielāgot jaunajai vietai. Tā kā moduļu mājas ir pārvietojamas, tām nav vajadzīgs projekts un atļauja. Tāpēc ēku būvniecība norit ātrāk un ir zemākas būvniecības izmaksas.

Tāpēc ka moduļu mājas parēdzētas pārvietot no vienas vietas uz otru, tām nav nepieciešami pamati. Moduļu mājas nav stacionāras. MOVE tipa moduļu māju pamatkomplekts nav diezko glīts un bieži vien tas ir ar nepievilcīgāku ārpusi. Ir vērts apsvērt NORM / WOOD vai Individual Line moduļu ēkas, kas ir dārgākas, bet ir ar sarežģītu ēkas arhitektonisko dizainu.

Neskatoties uz to, moduļu mājas ir labākā izvēle, lai īsā laikā uzbūvētu vienkāršas ēkas un vajadzības gadījumā pārvietotu tās uz citu vietu.
Vai vēlaties uzzināt vairāk? Mēs aicinām jūs sazināties ar mums pa e-pastu!

Related Posts