03 Oct

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties ventilējamu fasādi?

Ventilējamai fasādei ir raksturīga izturība, gaisa caurlaidība un ilgs kalpošanas laiks, taču tās ir tikai dažas no priekšrocībām, ko sniedz šī tehnoloģija.

  • Varbūt galvenā iezīme, kas mudina klientus izvēlēties šīs fasādes, ir enerģijas ietaupījums. Ventilētās fasādes ir veidotas tā, lai starp ēku un fasādi būtu gaisa sprauga, kas darbojas kā izolācijas slānis. Tā rezultātā ziemā fasāde neļauj siltumam izdalīties vidē, un vasarā tā aizsargā iekštelpas no karstuma.
  • Papildus siltumizolācijai ventilējamām fasādēm ir arī skaņas izolācija. Vai jūs zinājāt, ka ventilējama fasāde var samazināt ārējo troksni līdz pat 20 procentiem?
  • Tajā pašā laikā gaisa sprauga ventilējamā fasādē rada gaisa kustību, kuras dēļ māja vasarā tiek atdzesēta. Gaisa kustības laikā no ēkas sienām iztvaiko arī mitrums, un tajā neveidojas kondensāts. Rezultātā ventilējamā fasāde pasargā ēku no liekā mitruma uzkrāšanās un aukstu tiltu veidošanās.
  • Ventilējamā fasāde slēpj arī ēkas elektriskās, gāzes vai santehnikas iekārtas, vienlaikus nodrošinot ērtu piekļuvi tām. Paši fasādes elementi ir viegli uzstādāmi un nomaināmi.
  • Estētisks skats. Pieejami dažādu formātu elementi un plašs dizains, krāsu un faktūru klāsts ventilējamām fasādēm kļūst arvien pievilcīgāks. Patiešām, arhitekti arvien vairāk pievērš uzmanību šai sistēmai, meklējot optimālus risinājumus pat vissarežģītākajiem projektiem.

Related Posts